Obudowa komputerowa Kolink Inspire K5 RGB Midi-Tower, szkło hartowane – czarna

Inspire K5 Midi-Tower firmy Kolink wprowadził teraz długo oczekiwaną gamę Inspire: przód otrzymał unikalny jedyny w swoim rodzaju projekt wraz z cyfrowo adresowalną listwą RGB-LED, którą można sterować za pomocą I / Panel O lub 3-pinowego złącza na kompatybilnej płycie głównej. Pasek RGB-LED oświetla uderzający design zdobiący przód panelu. Boczne wycięcia z przodu służą do skutecznej poprawy przepływu powietrza, a jednocześnie pełnią funkcję filtrów przeciwpyłowych. Przyciemniany panel boczny z hartowanego szkła zapewnia użytkownikom niczym niezakłócony widok do wnętrza, co oznacza, że ​​możeszs cieszyć się widokiem wysokiej klasy płyty głównej ATX. Co więcej, ta konstrukcja Midi-Tower jest w stanie obsłużyć potężny sprzęt wraz z dużą ilością napędów, aby zapewnić, że możesz stworzyć dokładnie taki system gier, jaki chcesz, z niezbędną mocą. Podsumowując, sprawia to, że Kolink Inspire K5 to idealna obudowa dla tych, którzy chcą oszczędzać pieniądze tam, gdzie to możliwe, nie rezygnując z atrakcyjnego wyglądu.
Przegląd Midi-Tower Kolink Inspire K5:

    Uderzająco atrakcyjny przód z oświetleniem RGB
    Panel boczny z przyciemnionego, hartowanego szkła z osłoną zasilacza
    Z przodu miejsce na grzejnik 360 mm
    Miejsce na karty graficzne o długości do 310 mm i chłodzenie procesora do 160 mm
    Panel I / O z jednym USB 3.0, jednym USB 2.0, portami audio i kontrolerem RGB-LED

Kolink Inspire K5 to niedroga Midi-Tower, zaprojektowana z myślą o graczach, którzy cenią styl i atrakcyjny wygląd, a także wydajność. Obsługiwane są karty graficzne o długości do 31 cm. Szczególnie uderzający jest panel przedni z nieprzezroczystym paskiem, który jest podświetlany za pomocą cyfrowo adresowalnej taśmy RGB-LED – tym samym nadając obudowie niepowtarzalny wygląd. Boczne grille zapewniają więcej niż odpowiedni przepływ powietrza. W górnej części obudowy z przodu użytkownicy znajdą panel I / O z portem USB 2.0 i pojedynczym portem USB 3.0, a także kontroler do cyfrowo adresowalnego oświetlenia RGB, chociaż alternatywnie może to być również podłączony za pomocą 3-pinowego kabla bezpośrednio do płyty głównej. Przyciemniany panel boczny ze szkła hartowanego dopełnia stylowy wygląd Kolink Inspire K5.

Wnętrze oferuje miejsce na wybraną przez ciebie płytę główną ATX, Micro-ATX lub Mini-ITX. Karty graficzne mogą mieć długość do 3110 mm, podczas gdy chłodzenie procesora zajmuje 160 mm przestrzeni, co jest wystarczające dla większości obecnych modeli. Jeśli chodzi o zarządzanie kablami, prawa boczna pokrywa ma zakrzywiony łuk, aby zapewnić dodatkową przestrzeń. Z przodu można zainstalować trzy wentylatory 120 mm. Z tyłu znajduje się wstępnie zainstalowany wentylator 120 mm. Na osłonie zasilacza mogą być również zainstalowane wentylatory 2 x 120 mm.

Chłodzenie wodą jest również dobrze dostosowane, chłodnica 360 mm może być zainstalowana z przodu, a z tyłu jest miejsce na grzejnik 120 mm. Za osłoną znajdują się dwa dyski 3,5- lub 2,5 „, a z tyłu tacy płyty głównej jest miejsce na dwa dodatkowe dyski 2,5”, jeśli potrzebujesz dodatkowej pojemności.

Szczegóły techniczne:

    Wymiary: 205 x 440 x 410 mm (szer. X wys. X gł.)
    Materiał: stal (obudowa), szkło hartowane (panel boczny), tworzywo sztuczne (przód)
    Waga: ok. 5,5 kg
    Kolor: czarny
    Format płyty głównej: ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
    Wszystkie wentylatory:
    3x 120 mm (przód)
    1x 120 mm (tył)
    Zainstalowane:
    1x 120 mm (tył)
    Mocowania chłodnicy:
    1x maks. 360 mm (przód)
    1x 120 mm (tył)
    Zatoki napędowe:
    2x 3,5 / 2,5 „maks. (Wewnętrzne)
    2x 2,5 „maks. (Wewnętrzny)
    Zasilacz: 1x Standard ATX (opcjonalnie)
    Gniazda rozszerzeń: 7
    Panel I / O:
    1x USB 3.0
    1x USB 2.0
    2x porty 3,5 mm (1x Audio-In / -Out)
    Kontroler RGB
    Maksymalna długość GPU: 310 mm
    Maksymalna wysokość chłodzenia procesora: 160 mm

Dodaj komentarz