OrigenAE

OrigenAEOrigenAE to producent specjalizujący się w wytwarzaniu podzespołów komputerowych. Jesteśmy innowacyjni i stale przesuwamy granice tego co możliwe w technologii i wyglądzie. Nasze produkty są wytwarzane zgodnie z wysokimi standardami i najwyższą jakością jaką można spotkać w branży produkcji podzespołów komputerowych. Skupiamy się na systemach kina domowego i systemach do gier. Projektujemy produkty, które odnoszą sukcesy bo włożyliśmy w nie nasze doświadczenie i znajomość użyteczności i elastyczności.

O nas

Powstaliśmy w 2000 roku jako firma Uneed International, w połowie 2005 zmieniliśmy nazwę na OrigenAE technology i szybko staliśmy się światowym producentem specjalizującym się w branży HTPC.

Jesteśmy jedną z pierwszych firm z wizją wytwarzania wysokiej jakości obudów HTPC, które dzięki swej estetyce urządzeń audio wysokiej jakości pozwala na bezproblemowe wstawianie komputerów do biur oraz salonów mieszkalnych

Nasza misja

Naszą misję rozumiemy jako rozwijanie pionierskich i ekscytujących produktów, które mogą ci towarzyszyć w nauce, pracy, grze oraz podczas odpoczynku.

OrigenAE jest wyrazem pasji w tworzeniu wyjątkowych produktów przełamujących granice estetyki, piękna i technologicznych ograniczeń.